Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki
Gminny Ośrodek Kultury i Wypoczynku w Trzebieszowie

AKTUALNOŚCI, strona 2:

Klub szachowy w GOKiW - zaproszenie

Utworzono dnia 17.08.2020

Gminny Ośrodek Kultury i Wypoczynku w Trzebieszowie zaprasza na spotkanie organizacyjne startującego ,,Otwartego Klubu Szachowego'' funkcjonującego przy naszym ośrodku.

Do uczestnictwa w Klubie zachęcamy wszystkich mieszkańców gminy Trzebieszów bez względu na wieku, a także poziom umiejętności gry w szachy. Utworzone zostaną grupy odpowiadające wiekowi i umiejętnościom uczestników.

Planowe jest również uruchomienie sekcji warcabowej, jeżeli uczestnicy Klubu będą wyrażali taką chęć. W przypadku pytań i pomysłów zachęcamy do kontaktu z Gminnym Ośrodkiem Kultury i Wypoczynku w Trzebieszowie.

czytaj dalej na temat: Klub szachowy w GOKiW - zaproszenie

Ekstremalna pielgrzymka rowerowa Trzebieszów - Częstochowa

Utworzono dnia 10.08.2020

Gminny Ośrodek Kultury i Wypoczynku w Trzebieszowie zaprasza do udziału w Ekstremalnej Pielgrzymce Rowerowej. Odbędzie się ona w dn. 14-15 sierpnia na trasie Trzebieszów - Częstochowa. Więcej informacji i zapisy w GOKiW Trzebieszów tel 25 796 03 83.

czytaj dalej na temat: Ekstremalna pielgrzymka rowerowa Trzebieszów - Częstochowa

Wakacyjny Rajd Rowerowy z GOKiW

Utworzono dnia 08.08.2020

W sobotę Gminny Ośrodek Kultury i Wypoczynku w Trzebieszowie zaprosił do udziału w Wakacyjnym Rajdzie Rowerowym. Patronat nad imprezą objął Wójt Gminy Trzebieszów. Uczestnicy pokonali trasę liczącą ok 27 kilometrów. Peleton rowerzystów przejechał m.in. przez Brzozowicę, Szaniawy, Dębowicę, Nurzynę, Celiny i Popławy.

czytaj dalej na temat: Wakacyjny Rajd Rowerowy z GOKiW

Zaproszenie na wycieczkę wakacyjną z GOK-iem!

Utworzono dnia 05.08.2020

Gminny Ośrodek Kultury i Wypoczynku w Trzebieszowie zaprasza do udziału w wycieczce wakacyjnej. Tym razem zabierzemy dzieciaki do Muzeum Wsi Lubelskiej w Lublinie, a także do Poleskiego Parku Narodowego, gdzie odwiedzimy Muzeum, przejdziemy ścieżki edukacyjne i posilimy się kiełbaską przy wspólnym ognisku. Propozycja skierowana jest do dzieci w wieku od 8 lat.

czytaj dalej na temat: Zaproszenie na wycieczkę wakacyjną z GOK-iem!

AMPLUS wygrywa w Karwowie

Utworzono dnia 04.08.2020

W sobotę w Karwowie odbył się Wakacyjny Turniej Piłki Nożnej pod patronatem Wójta Gminy Trzebieszów. Do udziału w zawodach zaprosił Gminny Ośrodek Kultury i Wypoczynku w Trzebieszowie. W rozgrywkach wzięło udział 9 drużyn z Trzebieszowa, Karwowa, Celin i Łukowa. Rywalizowało ze sobą blisko 100 zawodników i zawodniczek. Ostatecznie najwięcej trofeów zgromadzili goście z Łukowa.

czytaj dalej na temat: AMPLUS wygrywa w Karwowie

Wakacyjny Turniej Piłki Nożnej z GOKiW

Utworzono dnia 16.07.2020

Gminny Ośrodek Kultury i Wypoczynku w Trzebieszowie zaprasza wszystkie chętne drużyny do udziału w Wakacyjnym Turnieju Piłki Nożnej. Patronat nad imprezą objął Wójt Gminy Trzebieszów Mirosław Szekalis. Udział w turnieju jest bezpłatny. Wszystkie drużyny otrzymają pamiątkowe statuetki bez względu na zajętą pozycję. Organizatorzy gwarantują również poczęstunek.

czytaj dalej na temat: Wakacyjny Turniej Piłki Nożnej z GOKiW

GOKiW zakwalifikowany do dofinansowania

Utworzono dnia 15.07.2020

Miło jest nam poinformować, że wniosek o powierzenie grantu złożony przez Gminny Ośrodek Kultury i Wypoczynku w Trzebieszowie został rozpatrzony pozytywnie i zakwalifikowany do otrzymania dofinansowania.

czytaj dalej na temat: GOKiW zakwalifikowany do dofinansowania

Wakacyjny Rajd Rowerowy z GOKiW

Utworzono dnia 15.07.2020

Zapraszamy wszystkich chętnych do udziału w Wakacyjnym Rajdzie Rowerowym z GOKiW. Patronat nad rajdem objął Wójt Gminy Trzebieszów Mirosław Szekalis. Impreza skierowana jest do wszystkich zainteresowanych, bez względu na wiek oraz poziom kondycji fizycznej. Zapewniamy rekreacyjny styl jazdy z odpowiednimi przerwami na przekąski i odpoczynek. Na zakończenie rajdu każdy z uczestników otrzyma pamiątkowy, okolicznościowy medal.

czytaj dalej na temat: Wakacyjny Rajd Rowerowy z GOKiW

Otwarty Klub Szachowy w GOKiW - zaproszenie

Utworzono dnia 09.03.2020

Gminny Ośrodek Kultury i Wypoczynku w Trzebieszowie zaprasza na spotkanie organizacyjne startującego ,,Otwartego Klubu Szachowego'' funkcjonującego przy naszym ośrodku. Do uczestnictwa w Klubie zachęcamy wszystkich mieszkańców gminy Trzebieszów bez względu na wieku, a...

czytaj dalej na temat: Otwarty Klub Szachowy w GOKiW - zaproszenie

Kobieta Roku Gminy Trzebieszów 2020 - znamy wyniki!

Utworzono dnia 09.03.2020

Gminny Ośrodek Kultury i Wypoczynku w Trzebieszowie po raz kolejny zorganizował uroczyste obchody Dnia Kobiet. Głównym punktem programu uroczystości było rozstrzygnięcie plebiscytu na ,,Kobietę Roku Gminy Trzebieszów 2020’’. Ponadto na deskach ośrodka kultury...

czytaj dalej na temat: Kobieta Roku Gminy Trzebieszów 2020 - znamy wyniki!

Zegar

Kalendarium

Rok wcześniej Miesiąc wcześniej
Lipiec 2022
Miesiąc później Rok później
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nie
27 28 29 30 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

Imieniny

Licznik odwiedzin:

W tym tygodniu: 12

W poprzednim tygodniu: 23

W tym miesiącu: 20

W poprzednim miesiącu: 163

Wszystkich: 10200

ZBLIŻAJĄCA SIĘ IMPREZA

12 czerwca, godz: 13:00

II Gminny Bieg Leśny