Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki
Gminny Ośrodek Kultury i Wypoczynku w Trzebieszowie

AKTUALNOŚCI, strona 2:

,,Smoki są wśród nas'' - spotkanie w GOKiW

Utworzono dnia 24.08.2020

Gminny Ośrodek Kultury i Wypoczynku w Trzebieszowie zaprasza dzieci w wieku od 5 lat na wydarzenia związane z ,,Zakończeniem Wakacji z GOKiW Trzebieszów''. W jego ramach znajdują się warsztaty o gadach ,,Smoki są wśród nas'', czyli spotkanie z żywymi zwierzętami (m. in. jaszczurki, węże, żółwie), a także zajęcia i konkursy sportowo - rekreacyjne, które odbędą się bezpośrednio po warsztatach.

czytaj dalej na temat: ,,Smoki są wśród nas'' - spotkanie w GOKiW

Klub szachowy w GOKiW - zaproszenie

Utworzono dnia 17.08.2020

Gminny Ośrodek Kultury i Wypoczynku w Trzebieszowie zaprasza na spotkanie organizacyjne startującego ,,Otwartego Klubu Szachowego'' funkcjonującego przy naszym ośrodku.

Do uczestnictwa w Klubie zachęcamy wszystkich mieszkańców gminy Trzebieszów bez względu na wieku, a także poziom umiejętności gry w szachy. Utworzone zostaną grupy odpowiadające wiekowi i umiejętnościom uczestników.

Planowe jest również uruchomienie sekcji warcabowej, jeżeli uczestnicy Klubu będą wyrażali taką chęć. W przypadku pytań i pomysłów zachęcamy do kontaktu z Gminnym Ośrodkiem Kultury i Wypoczynku w Trzebieszowie.

czytaj dalej na temat: Klub szachowy w GOKiW - zaproszenie

Ekstremalna pielgrzymka rowerowa Trzebieszów - Częstochowa

Utworzono dnia 10.08.2020

Gminny Ośrodek Kultury i Wypoczynku w Trzebieszowie zaprasza do udziału w Ekstremalnej Pielgrzymce Rowerowej. Odbędzie się ona w dn. 14-15 sierpnia na trasie Trzebieszów - Częstochowa. Więcej informacji i zapisy w GOKiW Trzebieszów tel 25 796 03 83.

czytaj dalej na temat: Ekstremalna pielgrzymka rowerowa Trzebieszów - Częstochowa

Wakacyjny Rajd Rowerowy z GOKiW

Utworzono dnia 08.08.2020

W sobotę Gminny Ośrodek Kultury i Wypoczynku w Trzebieszowie zaprosił do udziału w Wakacyjnym Rajdzie Rowerowym. Patronat nad imprezą objął Wójt Gminy Trzebieszów. Uczestnicy pokonali trasę liczącą ok 27 kilometrów. Peleton rowerzystów przejechał m.in. przez Brzozowicę, Szaniawy, Dębowicę, Nurzynę, Celiny i Popławy.

czytaj dalej na temat: Wakacyjny Rajd Rowerowy z GOKiW

Zaproszenie na wycieczkę wakacyjną z GOK-iem!

Utworzono dnia 05.08.2020

Gminny Ośrodek Kultury i Wypoczynku w Trzebieszowie zaprasza do udziału w wycieczce wakacyjnej. Tym razem zabierzemy dzieciaki do Muzeum Wsi Lubelskiej w Lublinie, a także do Poleskiego Parku Narodowego, gdzie odwiedzimy Muzeum, przejdziemy ścieżki edukacyjne i posilimy się kiełbaską przy wspólnym ognisku. Propozycja skierowana jest do dzieci w wieku od 8 lat.

czytaj dalej na temat: Zaproszenie na wycieczkę wakacyjną z GOK-iem!

AMPLUS wygrywa w Karwowie

Utworzono dnia 04.08.2020

W sobotę w Karwowie odbył się Wakacyjny Turniej Piłki Nożnej pod patronatem Wójta Gminy Trzebieszów. Do udziału w zawodach zaprosił Gminny Ośrodek Kultury i Wypoczynku w Trzebieszowie. W rozgrywkach wzięło udział 9 drużyn z Trzebieszowa, Karwowa, Celin i Łukowa. Rywalizowało ze sobą blisko 100 zawodników i zawodniczek. Ostatecznie najwięcej trofeów zgromadzili goście z Łukowa.

czytaj dalej na temat: AMPLUS wygrywa w Karwowie

Wakacyjny Turniej Piłki Nożnej z GOKiW

Utworzono dnia 16.07.2020

Gminny Ośrodek Kultury i Wypoczynku w Trzebieszowie zaprasza wszystkie chętne drużyny do udziału w Wakacyjnym Turnieju Piłki Nożnej. Patronat nad imprezą objął Wójt Gminy Trzebieszów Mirosław Szekalis. Udział w turnieju jest bezpłatny. Wszystkie drużyny otrzymają pamiątkowe statuetki bez względu na zajętą pozycję. Organizatorzy gwarantują również poczęstunek.

czytaj dalej na temat: Wakacyjny Turniej Piłki Nożnej z GOKiW

GOKiW zakwalifikowany do dofinansowania

Utworzono dnia 15.07.2020

Miło jest nam poinformować, że wniosek o powierzenie grantu złożony przez Gminny Ośrodek Kultury i Wypoczynku w Trzebieszowie został rozpatrzony pozytywnie i zakwalifikowany do otrzymania dofinansowania.

czytaj dalej na temat: GOKiW zakwalifikowany do dofinansowania

Wakacyjny Rajd Rowerowy z GOKiW

Utworzono dnia 15.07.2020

Zapraszamy wszystkich chętnych do udziału w Wakacyjnym Rajdzie Rowerowym z GOKiW. Patronat nad rajdem objął Wójt Gminy Trzebieszów Mirosław Szekalis. Impreza skierowana jest do wszystkich zainteresowanych, bez względu na wiek oraz poziom kondycji fizycznej. Zapewniamy rekreacyjny styl jazdy z odpowiednimi przerwami na przekąski i odpoczynek. Na zakończenie rajdu każdy z uczestników otrzyma pamiątkowy, okolicznościowy medal.

czytaj dalej na temat: Wakacyjny Rajd Rowerowy z GOKiW

Otwarty Klub Szachowy w GOKiW - zaproszenie

Utworzono dnia 09.03.2020

Gminny Ośrodek Kultury i Wypoczynku w Trzebieszowie zaprasza na spotkanie organizacyjne startującego ,,Otwartego Klubu Szachowego'' funkcjonującego przy naszym ośrodku. Do uczestnictwa w Klubie zachęcamy wszystkich mieszkańców gminy Trzebieszów bez względu na wieku, a...

czytaj dalej na temat: Otwarty Klub Szachowy w GOKiW - zaproszenie

Zegar

Kalendarium

Rok wcześniej Miesiąc wcześniej
Październik 2023
Miesiąc później Rok później
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nie
25 26 27 28 29 30 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31 1 2 3 4 5

Imieniny

Licznik odwiedzin:

W tym tygodniu: 5

W poprzednim tygodniu: 45

W tym miesiącu: 12

W poprzednim miesiącu: 158

Wszystkich: 12293

ZBLIŻAJĄCA SIĘ IMPREZA

11 listopada, godz: 11:00

Swięto Niedległości w Gminie Trzebieszów